Damesvoetbal Sexbierum: Internationaal toernooi
SEXBIERUM – Voetbalvereniging AVC in Sexbierum houdt vrijdag 30 en zaterdag 31 juli haar vierde internationale GIBO damesvoetbaltoernooi. Het is de organisatie opnieuw gelukt een sterk internationaal deelnemersveld met Duitse, Belgische en Nederlandse teams vast te leggen. Het toernooi begint vrijdag om half vijf en wordt zaterdag vanaf tien uur voortgezet.
Duitsland wordt vertegenwoordigd door Lutgen Dortmund, een elftal dat vorig seizoen als vijfde eindigde in de Duitse Regional-liga. België wordt door drie teams vertegenwoordigd. Anderlecht was de eerste winnaar van het toernooi in Sexbierum. De met enkele speelsters versterkte ploeg doet komend seizoen wellicht een gooi naar de Belgische landstitel.
Het tweede Belgische team is Sinaai Girls, de ploeg die het afgelopen seizoen vriend en vijand verraste met een derde plaats in de competitie en de zege in de bekerfinale tegen Anderlecht. De dames van Lierse SK zijn nieuw in de Belgische hoogste klasse, maar van hen wordt het komend seizoen veel verwacht. Lierse heeft zes internationals in het team. Be Quick Zwolle was de nummer drie uit de Hoofdklasse van Nederland. Het deelnemersveld wordt compleet gemaakt met de dames van Be Quick Dokkum en de plaatselijke favoriet A.V.C.
Voorafgaand aan het toernooi wordt er donderdag 29 juli een wedstrijd gespeeld tussen RSC Anderlecht en een team bestaande uit speelsters van topclubs uit de drie noordelijke provincies. Dit ‘opwarmertje' begint om half acht.
- 0.0/5 sterren
Meer headlines
- Politie Franeker: Bromfietscontrole
- Presentatie Easterein: Fleckvieh steeds populairder bij Nederlandse boeren
- Rode Kruis Franeker: Vakantie
- Fryske Boek Frjentsjer: Literêre jûn yn de bibleteek
- Cursus Witmarsum: Weerbaarheid jongens en meisjes
- Molendag Cornwerd: Friese molens open voor publiek
- AD Franeker: Kindermarkt Ockingahiem
- Politie Marsum: Inbraak in auto's
- Kunstroute Franekeradeel: Meer dan 1000 bezoekers
- Kaatsen Wijnaldum: Jeugdmiddag
- Cursus Menaldum: Rots & Water training
- Collecte Franeker: busje zoekt baasje
- Merke Pingjum: Spelletjesochtend
- Edelzanger Franeker: Vogelmarkt
- Monumentendag Wûnseradiel
- Politie Harlingen: Dronken veelpleger beledigt en bedreigt
- Politie Wommels: Man overleden na ongeval met zitmaaier
- Elfstedentocht Franeker: Tocht in zeekajak zwaar
- Kaatsen Wijnaldum: Ledenpartij
- Afvaloven Harlingen: ‘Donkere wolken boven REC'
- Cultuur Franeker: Cultureel aanbod basisscholen
- Politie Franeker: jongen vernielt ruit
- Politie Schalsum: Wergeaster scheurt over A31
- Zwembad Witmarsum: Boer Jochum trakteert
- Menaldum: Nieuw countryprogramma Radio Eenhoorn
- Koor Harlingen: Praise & Worship
- Cursus ‘Geef uw leven een beetje meer glans' voor 55+-vrouwen
- Elfstedentocht: Porsches langs Friese steden
- Zwemadvies Slappeterp: Niet zwemmen in De Swanneblom
Reacties (0)
Plaats een reactieEr zijn nog geen reacties