Ambulance-achterkan_205174k

Fietsster gewond bij ongeval

SINT ANNAPAROCHIE – Op de Middelweg-west in Sint Annaparochie is donderdag een 47-jarige vrouw uit Sint Jacobiparochie gewond geraakt.

Een 49-jarige plaatsgenoot reed in zijn auto over de Middelweg in de richting van Sint Jacobiparochie. Bij de kruising met de Koudeweg kon hij niet meer op tijd remmen toen de vrouw plotseling de kruising over fietste.

De vrouw werd per ambulance naar het ziekenhuis in Leeuwarden overgebracht.

Artikel geplaatst door Monique Westra op 16-03-12 09:47.

Reacties

reactie(s)

Actueel nieuws

Blijf overal op de hoogte Volg Franeker Courant via:
Advertentie


advertentie
Franeker Courant Twittermonitor
dannypanaderodannypanadero: RT @sieswerd1: The house is rockin' met El Rio Trio en @dannypanadero @rocknrollfran
2 uur geleden van Twitter for iPhone
ReneHalfensReneHalfens: RT @AldertvdSchaaf: Straks op stap? Getuige van (uitgaans)geweld? 3 tikken op je GSM! 1-1-2. Onthoud signalement dader, alarmeer omstanders, help slachtoffer.
4 uur geleden van Twitter for iPhone
DePrairiePonysDePrairiePonys: RT @AldertvdSchaaf: Een BOB is geen sukkel, maar een verantwoordelijk persoon die zijn vrienden veilig thuisbrengt! 100%BOBis0%op
5 uur geleden van Twitter for Android
KlaskeVeenstKlaskeVeenst: RT @AldertvdSchaaf: Straks op stap? Getuige van (uitgaans)geweld? 3 tikken op je GSM! 1-1-2. Onthoud signalement dader, alarmeer omstanders, help slachtoffer.
5 uur geleden van Twitter for Android
sieswerd1sieswerd1: The house is rockin' met El Rio Trio en @dannypanadero @rocknrollfran
6 uur geleden van Twitter for Android
Advertentie
Nieuwswoorden